Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány napig tart egy banki...

Hány napig tart egy banki átutalás? Úgy értem hogy ha én utaltam át vkinek pénzt akkor az illető mikor kapja meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő más banknál van a kb.8 munkanap ha ugyan az a bank mint a tiéd akkor max 1-2 óra.
2013. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Még nemzetközi utalásnál is max. 4-5 munkanap.
2013. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha azonos banknál vagytok,akkor max 4 óra...ha más bank akkor 1-2 munkanap!
2013. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon belül minden banki átutalásnak 4 órán belül meg kell érkezni akkor is, ha két különböző bankról van szó!
2013. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet kérni azonnali átutalást, de azt hiszem, az több pénzbe kerül. Amúgy mostmár pár óra alatt alapból megérkezik, legkésőbb másnapra.
2013. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Magyarországon belül minden banki átutalásnak 4 órán belül meg kell érkezni akkor is, ha két különböző bankról van szó!"


Ha elektronikus indítású utalásról van szó, akkor igen. Ha a bankban ügyintézőnél vagy faxon utalsz, akkor másnapra ér oda. És ez is csak Forint alapú számlák között igaz.

2013. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#.1 vagyok.

A #4. válaszolónak igaza van utána néztem.

Mivel mostanában kp-ban kapom a fizumat nem kártyára nem is, gondoltam volna,hogy így lerövidült az átutalási időszak.

kb.5-6 éve még simán volt olyan hogy 5 napnál is többet ültek a bankok a pénzen gondolom a kamatok miatt.

Viszont ez pozitív,hogy így lerövidültek a dolgok.

2013. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
azonos banknál max 5 perc;idegen bankba,max. 4 ora,takarékszövetkezet-másnap !
2013. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!