Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépet hogyan kell...

A számítógépet hogyan kell újratelepíteni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sürgős!
2013. júl. 19. 17:55
 2/7 anonim válasza:
hm...botold be a telepítőt a gép bekapcsolásakor..magyarán a biosban állysd át hogy cdröl induljon.a többi adja magát
2013. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belbolyhocska válasza:

És ezt meg is fogja szerinted érteni, aki feltesz egy ilyen kérdést? Ennél kicsit egyszerűbben kéne elmagyarázni...

Kifejtem, ha haza értem.

2013. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltál még ilyet akkor hívjál egy ismerőst aki ért hozzá, mert egyébkánt problémák lehetnek !
2013. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell itt kifejteni semmit, ez a téma ezerszeresen ki vagyon vesézve:

[link]

2013. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy újra tudom telepíteni mert értek hozzá csak megakartam nézni menjen válaszolnak ha a kérdés egyszerű. Mert egy nehezebb kérdést feltettem senki nem válaszolt rá. Amúgy hiába adtatok linket az xp újratelepítésére de nekem win7 van.
2013. júl. 20. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a kérdésed mert nem írtad le hogy milyen rendszert szeretnél újratelepíteni !

Semmilyen apró részlettel sem segítetted a válaszadást

2013. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!