Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet újratelepíteni a...

Hogyan lehet újratelepíteni a számítógépet ha isó?

Figyelt kérdés

#töltés #szükség #xp-t #és isoba
2013. máj. 5. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem tudod kiírni akkor inkább megveszed?
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősöd aki nálad jobban ért a gépekhez? Neked az újratelepítést nem ajálnom.

(Ki kell írni DVD-re, de nem mint adat, hanem mint lemezkép.)

2013. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shaede válasza:
Hát van egy módszer, hogy pendrive ról, de mivel most melóban vagyok, nem tudom elmondani a progi nevét amivel fel tudod rakni a pendrivera az OS-t. Guglizz rá, úgy talán találsz valamit.
2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De értek a géphez csak pendire akartam felrakni de nemjó kitudtam csomagolni mert van egy olyan progim,hogy Winrar és rátettem pendire újratelepítem nemjó és más telepítővel újratelepítettem de cd-n volt nem dvd-n!!!
2013. máj. 9. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értesz a géphez. Ha értenél, tudnád, hogy az iso-t egy pendrive-ra kicsomagolva még nem fogsz rendszert telepíteni. Sőt meg sem próbáltad volna kicsomagoni, mert szükségtelen.
2013. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De mondjuk itt egy leírás a próbálkozáshoz:

[link]

2013. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van egy olyan progi,hogy Daemon tools.Ezt föltelepíted a gépre,ebbe belerakod az iso fájlt.Ez egy ál meghajtó és ebben látni fogod mit tartalmaz az iso.Így már mehet a rendszertelepítés.
2013. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok.Szóval,ha így csinálod,ki sem kell írnod cd-re,gépről megy.Bár most látom ez már régebbi kérdés,azóta már biztos megoldottad.
2013. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!