Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik Ipad-et vegyem? Melyik...

Melyik Ipad-et vegyem? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A legújabb retina iPad a "legjobb" közülük, azon belül is a mobilnetes (Wifisben nincs GPS).
2013. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 21. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogy vagytok képesek kiadni egy ilyenért több mint 100 ezret??

Húú ez eredeti Apple, 30-ért veszel jobb hardwerekkel ellátott készüléket, igaz lehet nem "márkás", meg kicsit más az operációs rendszere, de azt simán lehet orvosolni, kicsit be kell piszkálni és bármit el lehet vele érni..

2013. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na rég hallottam ekkora hülyeséget 30 ezerért jobb hardwerekkel rendelkező készüléket? ami jobb lenne az Ipad-nél????
2013. júl. 22. 10:06
 5/7 Névtelenül nevű válasza:
100%

Retinásat vegyél, szerintem minit akkor se, ha kijön belőle a retinás. Én nem a 4G-et vettem, mert otthon van wifi, ha meg elmegyek otthonról és viszem - gyakorlatilag soha - akkor a telefonom úgyis tudja szórni neki a netet. Így 40000 spór. Vegyél inkább nagyobb memóriásat.

Androidosat nem javaslom. Ott is van jó, persze, de azért még mindig az apple a leg gördülékenyebb, és stabilabb.

Egy vélemény.

2013. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi és az utolsó soraiddal teljesen egyet értek
2013. júl. 22. 12:19
 7/7 anonim válasza:
hát nekem nem jött be az ipad pedig kénytelen vagyok használni.még egy normális kamera sincs benne.
2013. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!