Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől lehet édeskés, büdös...

Mitől lehet édeskés, büdös szagú a klíma?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron lett újonnan beszerelve, 1 hónapig minden rendben volt vele, aztán szó szerint egyik napról a másikra egyszercsak baromi büdös levegőt fújt. Édeskés, émelyítő szaga volt. Akkor kihívtunk egy szakembert, ők azt mondták, hogy mivel az esőelvezető csatornába volt bevezetve, ezért esetleg onnan szívhatja vissza a rothadó levelek bűzét, ezért onnan ki lett vezetve, de még mindig büdös. Nem vészes, de érezni. Idén ismét jöttek a szakemberek (nem a tavalyiak) és kitisztították, akkor megint friss illata volt, aztán pár napra rá ismét büdös. Amikor beindítom, kb. 10-15 percig lehet érezni, utána már nem és nagyon zavaró. Mit lehet ezzel csinálni? Párom szerint minden klíma ilyen, mert a lecsapódó víz van bebüdösödve benne, ne törődjek vele, de engem nagyon zavar.
2013. júl. 22. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk full szagtalan levegőt fúj.. És május elején lett kitisztítva, azóta nem sok nap volt hogy ne ment volna. Szerintem ez nem normális.:/ Esetleg a márkát és a típust meg tudod mondani?
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haier...de a típusát nem tudom :-(
2013. júl. 22. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem gyári képviselettől hívj ki szerelőt. Ez nem normális szerintem.:/ Nekünk Samsung van, de van Haier rokonoknak, és az sem büdös!
2013. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talaltal megoldast erre? Mert egyik klimas azt mondja ez normalus, kondenzviznek a szaga. Masik meg azt, hogy semmilyen szagnak nem kene lennie. Koszi
2021. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!