Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre és ezért szükségem lenne egyre, azért hogy tartsam a kapcsolatot az ismerőseimmel, tanuljak rajta stb. 100 0000-160 000 Ft között gondoltam az árát. Ajánlanátok párat?

2013. júl. 25. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:
* 100 000- 160 000 Ft között
2013. júl. 25. 10:00
 2/5 anonim válasza:
Ezért az árért alsó- vagy középkategóriások közül választhatsz.160-200 ezer között már jobbak vannak. De ha csak netezésre, szövegszerkesztésre kell, nem akarsz rajta új, nagyfelbomtású játékokat játszani, akkor neked ez is megfelel. Javaslom, hogy nézz körül a Media Markt-ban vagy az Euronicsban
2013. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nézegetem én, de nem tudom hogy melyik lenne a jó, mit figyeljek benne, amikor megveszem.
2013. júl. 25. 10:22
 4/5 anonim válasza:

Javaslom a notebook.hu üzleteket. (Oktogon,Mammut,Allee,Pólus)


www.notebook.hu


Ott elmondod mire kell és megmondják mit vegyél, teljesen korrekt szaktanácsadást fogsz kapni.


Mivel főleg 99% csak ezzel foglalkoznak így tudnak minden olyan infót ami neked kelleni fog és ki is próbálhatod a kiállítási darabokat..


Amúgy ezek közöl bármelyik jó általános igényekre vagyis nem akarsz 3D-ben tervezni AutoCad, 3DMAX,Maya és nem akarsz játszani komoly játékokkal (bár arra 300 ezres gép kellene)


Ha magamnak kéne egyetemre választani általános célokra, böngészés, levelezés, chat, office csomag stb..


Akkor mindenképpen ezt választanám, van benne minden ami neked kell egyetemi évek alatt és még több is.

[link]

2013. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!