Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes most 2011-ben nintendo...

Érdemes most 2011-ben nintendo Wii-t vásárolnom, annak tudatában, hogy jövőre jön a következő generációs nintendo nagykonzol a Wii U?

Figyelt kérdés

Kizárólag Nintendo-ban gondolkodom, nekem az jelenti a konzolt:)

Most már olyan olcsó, de félek, hogy jövőre Wii-re nem jelenik már meg új játék, csak Wii U-ra:(

17/L


2011. aug. 11. 14:36
 1/4 Mr. Idegen ***** válasza:
Igen,azt vigyed a józsefvárosira ott beszámítják kapsz érte 100 új filmet vagy 50 film és 20 pc játék, és megbasznak!!!
2011. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most valaki nagyon vicces akar lenni........

Szánalmas, hogy milyen taknyok, éretlen trollok vannak....

2011. aug. 11. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem várj vele.(ha wii u akarsz venni)mert méreg drága lesz.megéri most venni wii-t.
2011. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia.figyu.én azt mondom h érdemes megvenni,játékok ha még nem is jönnek ki ak használtan tutsz venni bár lehet h gyártanak újabbakat.én azért ajánlom mert a ps2is már 10éve a piacon van és még sokan veszik,játékokat még mindig lehet rá kapni,újjanon és használtan is :)
2011. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!