Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alesis Dm6os dobkészlet...

Kérdező91 kérdése:

Alesis Dm6os dobkészlet bekötése 9 csatornás DB25 TRS kábellel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy olyan gondom, hogy vettem egy Alesis DM6os elektromos dobkészletet, amihez kaptam egy 7 csatornás DB25-TRS Jack kábelt. Az a probléma hogy a dob 9 részt tartalmaz, ezzel a kábellel viszont csak 7et tudok működtetni. DB25-TRS Jack kábelt, az eredeti 9 csatornájában viszont már nem árulnak, csak 8 csatornásat tudok venni, viszont az kevés. Ez van mos piacon: [link] co. Uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78e. _1. jpg Nem tudom, hogy lehetne megoldani, talán valamilyen átalakítókkal, szűkítőkkel-növelőkkel, hogy DB25-kábelre 9 csatornás nagy Jacket tudjak varázsolni. Ez az eredeti kábel, amit már nem árulnak: [link] Ezt szeretném elérni valami más módon ha tudok benne segíteni: [link] jpg Előre is köszönöm a válaszokat

2013. júl. 29. 00:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!