Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma láttam a facebookon egy...

Ma láttam a facebookon egy hirdetést. Forintmania.hu és iphone 5 kelt el pár ezer forintért meg ipad 2 pár ezerért. Ebbe mi az átverés vagy miért ilyen olcsók? Licitálós

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom ez olyan mint a 10forintert.hu. az a "trükk", hogy liciteket kell vásárolni sok pénzért. és ezt bukod így is úgyis, ha nem tied lesz a cucc.
2013. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos a Máltai Szeretetszolgálat osztogatta...
2013. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az átverés? Az egész, basszus, az első pixeltől az utolsóig. Legyen már eszed!
2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, az oldal nem átverés, DE ahoz hogy megnyerj egy árverést, rengeteg pénzt kell elbuknod. Külömböző licit csomagok vannak 1500-30000ft ig, és ne hidd hogy majd pont neked sikerülhet! (A tippmixen elöb lessz szerencséd! ). Nyilván az apple, és egyéb drágább cuccok pl Tv, Pc stb szúrnak legjobban szemet, de ne kapj vérszemet, kb10000:1 eséjjel indulsz. Engem is elkapott a szele, és kiépített stratégiával, hozzáteszem 1 termékre licitáltam végig elcsesztem mind a 30 000 Ftomat ami 15000 licitnek felel meg.. Engem behuztak remélem tanulsz az esetemből:) minden jót:)
2013. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!