Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a rajztáblát vagy van olcsóbb, de ilyen minőségben más is?

Figyelt kérdés

[link]

a mangámhoz kéne, rájöttem, hogy digi táblával könnyebb lenne

(linkelhettek is xd)



2013. aug. 6. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A Wacom a digitalizáló táblákban a legjobb minőség. Annak idején én is sokat agyaltam mielőtt vettem ilyen eszközt. Végül is én is Wacom-t vettem. Ez kb 5 éve volt, mai napig tökéletesen működik pedig kapott szegény rendesen az évek alatt :). Ami fura volt kicsit a kézi rajzzal ellentétben, hogy itt (legalábbis az enyém még ilyen) a toll nem egészen úgy mozog mint a ceruza a papíron, inkább "csúszik", mintha tollal rajzolnál csempére. De meg lehet szokni.

Ha ma vennék akkor is Wacom-ot vennék, 100%.

2013. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is Wacom van, azt hiszem Pen&Touch. Ha már rászánod a pénzt szerintem valami jobb fajtát vegyél.
2013. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) és szerinted a wacom-ból olcsóbb is elég mangákhoz vagy ez tökéletes?
2013. aug. 6. 08:36
 4/8 A kérdező kommentje:
* bocsi nem olvastam el a 2. komit, háát nekem ez sem tűnik olcsónak a többi 7000 ft-shöz képest, de én is a drágább jobb híve vagyok...
2013. aug. 6. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen minőséget ilyen árkategóriában nem találsz. Nekem is Wacom Bamboo-m van, és szerintem is nagyon jó tábla.

Amúgy meg olcsó húsnak híg a leve...

Nem egy ilyen olcsó táblám volt (nem Wacom), de nem kezdem el sorolni a hibáikat, elég hosszú lenne.

Nekem az A6-os méretű Wacom tábla teljesen elég volt, nem kellett nagyobb. Ha van több pénzed, akkor viszont nem hiszem, hogy megbánnád az A5-ös méretűt. Legtöbben, akik sokat foglalkoznak a digitális rajzolással, festéssel, stb. váltottak nagyobb táblára. Van a Wacom-nak más fajta táblái is, de azok nagy része, már inkább profiknak való.


Ajánlom, hogy a Grasshopper-nél vedd meg a táblát. Értenek hozzá, jó áraik vannak, és adnak magyar nyelvű tájékoztatót is.

2013. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, hát igen a manga rajzoláshoz nem a leg gyengébb táblák kénének
2013. aug. 6. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ehhez a táblához, a manga rajzoláshoz egész hasznos programokat is adnak.

[link]

2013. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:DDD jaaj mindenféleképpen megveszem *vetetem :)))))


10000x hála előző válaszoló

2013. aug. 6. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!