Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes vennem egy Digitális...

Érdemes vennem egy Digitális rajztáblát?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy kinéztem ezt: [link]

Az iránt érdeklődök, hogy ez mekkora lenne, és csak akkor lehet használni, ha számítógépre van kötve? Valamint... a számítógépem elég ramaty állapotban van és nem tudom meddig húzza még.. az baj egy ilyen rajztáblának ha Windows XP-m van? és miért kell rákötni egy gépre? :) ki lehet ezt valahogy játszani? xD


És ezen az oldalon mennyi a szállítási költség...?



2013. jún. 20. 11:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez a fajta tényleg ilyen? tehát nem látom a táblán amit rajzolok?

http://www.youtube.com/watch?v=I0-Je3brwvs


és ha igen, akkor tudtok valami jót, amint látom is?

2013. jún. 20. 12:13
 2/4 anonim válasza:

Érdemesnek akkor érdemes, ha kihasználnád. Páromnak is ez a márka van. A cuccos maga egy digitális, érzékelős rajztábla. Kijelzőként nem funkcionál. Így igen, számítógépre, laptopra kell kötni.


Vannak professzionális rajztáblák, amik tft kijelzősek.

Az áruk? Ehhez igazodva kb. félmillió forintnál kezdődnek.


[link]

2013. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senkimégisvalaki válasza:

Szia! Wacom Bamboo a legjobb márka, bármit is nézel ki, nem fogsz benne csalódni! ;)


Jól mondta az előttem válaszoló, nem látod a rajzod, csak a monitoron, illetve rá kell a gépre kötni.


Már kb 2 éve rajzolok táblával, és nem zavar hogy nem látom kifejezetten a kezem alatt hogy mit rajzolok. Gyakorlás után rászokik a kezed és a szemed is arra hogy a monitort figyeld. Van olyan ismerősöm akit kifejezetten irritál már a kézi rajzolás, merthogy számára túl sokat takar ki a ceruza, ezzel szemben bezzeg a rajztábla...!


XP-n is szépen elfut, elvégre van egy softvere, meg usb-je (nekem is XP-m van). Kijátszani? Minek? Annyi, mintha feltennéd a mobilodat USB-n tölteni. Ráadásként a Wacom Bambookban nincs a ceruzában külön elem (ami sok más márkában gondot szokott okozni), a tábla érzékei magát a ceruzát hogy rányomod.

2013. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a két válaszolónak... :) akkor most már biztos vagyok a dolgomban ^^
2013. jún. 27. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!