Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tehetném tönkre a webkame...

Hogy tehetném tönkre a webkamerámat?

Figyelt kérdés
tudom, ez 1 őrült kérdésnek hangzik, de elegem van, h mindenki kamerázni akar velem :S :S MSN-en meg hiába állítom be, h ne mutassa, h van kamerám, mert akkor is mutatja... :/ és a kamera be van építve a laptopba... sosem akartam kamerát, de szerintem minden laptopban van :S szóval h tehetném tönkre? xD és ne olyanokat írjatok, h verjem szét xD
2009. okt. 26. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy tönkre tedd!Annyi az egész,hogy ragaszd le.Ha valaki kamozni akar mond,hogy nem jó a kamod.Ha nem hiszi kapcsold be neki és csak a nagy feketeséget fogja látni!
2009. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, eddig ezt tettem, de az illető, aki szintén akart volna kamerázni velem, jön hozzám és nem akarom, h rájöjjön... :S
2009. okt. 26. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem ez akkora hülyeség...egyszerűen utasítsd vissza a felkérést ha nem akarsz camozni...
2009. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Mert ha öszetöröd akkor már nem mutatja az msn?

Miért nem huzod ki akkor?

Hogyan verjem szét a fejem hogy ne ezt lássák az emberek?

2009. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fújd le fekete graffiti spray-vel!! :D Így csak annyit fog látni, hogy fekete vmiért és tudod azt mondani, hogy nem tudod mitől van.
2009. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Tilsd le a WIndows eszközkezelőben... Szerintem meg lehet tenni...


Üdv

ax

2009. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Így van!!! Le kell tiltani!!! Ilyen egyszerű.
2009. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nehogy már tönkre akard tenni!

Tiltsad le vagy ha ennyire nem akarod mond azt, hogy valamiért nem megy stb...

Vagy esetleg az igazsággal jobban járnál...

2009. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Légy észnél!!!

Egyrészt MSN-ben - nekem legalábbis - ha letiltottam a webkamerám jelenlétének mutatását, mások nem látták hogy van.

Másrészt inkább legyél őszinte, mint hogy hazugságok árán akarj boldogulni! Tudom, ez nem lelki fórum, hanem technikai, de azért gondolj bele: az emberi kapcsolatok alapja az őszinteség. Kezelni kell a problémát, nem elfedni. Megmondod, hogy NEM akarsz kamozni, és kész. Aki nem érti meg, azt meg akkor tiltsd le. Értelmes emebr megérti. Aki meg nem értelmes, azzal nem érdemes msnezni.

2009. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van külön drivere? Töröld!
2009. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!