Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átvertek volna vagy csak én...

Átvertek volna vagy csak én nem találom?

Figyelt kérdés

vettem ma egy webcamot...

beépített mikrofonosat akartam amit mondtam is az eladó nőcinek, ő kétszer is megnézte hogy amit elad nekem az az e és azt mondta hogy igen és az adatbázisukban is úgy szerepelt...

na most az van hogy a papírján semmi nincs semmilyen beépített mikrofonról...


jah amúgy egy Trust WB-3250 webcamot vettem...

ebben van mikrofon?


nem kérek oltásokat...segítséget kérek és nem okoskodást!!!köszke


2009. okt. 27. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Átvertek vagy az eladó hülye, ebben bizony nincs mikrofon. Szerintem vegyél hozzá külön mikit vagy cseréltesd ki.
2009. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 3250-ben nincs mikrofon, de pl. a 6250-ben van:

[link]

2009. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szted visszaveszik és visszaadják az árát vagy beszámítják és vehetek egy másikat?
2009. okt. 27. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuhh, hát vissza kellene nekik. Olyankor menj vissza, amikor ugyanaz a hölgy van ott, vidd magaddal az összes számlát, mindent. Te külön kiemelted, hogy erre az opcióra szükséged van, ennek tudatában adta el neked. Cserélniük kell, te pedig különbözetet fizetsz.


Ha véletlenül nem akarják kicserélni (nem hiszem, de megtörténhet), akkor legyél makacs, kérj magasabb beosztású alkalmazottat, és sűrűn emlegesd a fogyasztóvédelmet.:)


De szerintem egyszerű adatbázisos tévedés történt. Plusz egy rakás cucc lehet náluk, ilyen bakik előfordulhatnak. De cserélniük kell.

2009. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! hasznosak voltak...holnap visszamegyek és elintézem :)
2009. okt. 27. 19:35
 6/7 anonim válasza:
3 napon belül bármi ok nélkül visszakérheted az árát
2009. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat!!!

Ma visszamentem és vettem egy másikat, illetve még visszakaptam 400FT-ot mert olcsóbbat választottam...van benne beépített mikrofon és felbontása is jobb...szóval probléma megoldva! :)

köszi mindenkinek!!!

2009. okt. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!