Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet átvertek? Vettem egy tv...

Lehet átvertek? Vettem egy tv kártyát és egyszerűen nem találom hozzá a drivert tipusa : KW-TV878RF win7 re kellene csak én nem találom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a cucc van vagy tíz éves. Kizárt, hogy Win7-re létezne driver hozzá.
2011. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt egy 2002-es fórumbejegyzésben találtam, próbáld ki, de nem jósolok neki sok jövőt.

2011. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt a hibát írja salyna
2011. szept. 1. 13:25
 4/6 A kérdező kommentje:
2011. szept. 1. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

ez a progi sokféle tuner kártyát támogat

hátha jó ehhez is

[link]

2011. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 W0lf válasza:
Tudom régi téma de én csak most szembesülök vele.. minden progit kipróbáltam a hiba üzenet is ugyan az... Még win 95 ön, a 98-on meg hát hagyjuk lassú mint a dög! (kise próbáltam) Xp alatt a kártyát nem is látja! win 7 látja de megint a driverek a hibásak (minden kompatibilitással próbáltam)szumma szárazárum azért írtam, hogy azóta sikerült e valakinek üzembe helyezni (tv878rf)kártyáját??
2014. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!