Ez most akkor vírus?

Figyelt kérdés
Van egy gépem, amit kb. 3 hónapja vettem. Tegnap előtt letöltöttem valamit amit érzékelt a vírusirtóm, hogy trója vagy milyen vírus van benne. Rögtön letöröltem a fájlt és kétszer ellenőriztem az egész gépet az AVG vírusirtóval. Először talált egy fenyegető fájlt, amit el is távolított, megszüntetett stb. A második ellenőrzésnél semmit nem talált, azt írta hogy: Az Ön számítógépe biztonságban van. Na most azóta mióta érzékelte a vírust, egy kicsit lassabb a gépem. Mikor észrevettem hogy kicsit lassabb, megcsináltam rajta néhány alapműveletet, hogy lássam megcsinálja e gond nélkül. Mindent helyesen megcsinált csak persze kicsit lassabban. De viszont, mikor zenét akartam áthúzni a lejátszóba, 4. alkalommal sikerült. Először mikor kijelöltem és át akartam húzni, akkor kimásolta a kijelölt zenéket az asztalra, meg azt hitte a gép hogy a start menübe akarom másolni... Na most ezeken kívül méééég nincs semmi. Ez már a vírus egyik jele? A helyzet tovább fog rosszabbodni, ha nem csinálok semmit? A vírusirtóm nem jelez... Mit csináljak? Kérlek segítsetek, szinte új a gépem...!!!

2013. aug. 14. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez vírus telepítsd újra a rendszert!
2013. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Még aznap este újraraktam, mivel bekapcsolt magától pontban 11 órakor. Már nincs semmi baj, csak néha nem érzékel egy klikket, de már minden rendben van. De azért még félek, hogy egyszer megint bekapok egy vírust. :/
2013. szept. 5. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire félni a vírusoktól, vírusok mindig is lesznek olyen gépbe ami az internethez van kötve. A vírus készíttők mindig egy lépéssel elöbb lesznek mint a vírus irtók. Szoval meg kell barátkozni a gonolattal.
2013. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!