Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most vettem eggy Silver line...

Lazar bela kérdése:

Most vettem eggy Silver line WK618+t91 nevű Vezeték nélküli billentyűzetet és egeret és bedugom az usb vevöt a számitogépbe és az egér működik meg a billentyűzet nem, és a bill. enn megnyomok eggy gombot akkkor kigyul a lámpa rajt pedig mi a baja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában össze kell őket hangolni. Szokott erre lenni egy-egy gomb a vevőn, a billentyűzeten, és az egéren is.
2013. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egéren van eggy bekapcsoló gomb de a billentyűzeten semmi olyan nincs :(
2013. aug. 18. 20:42
 3/12 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Milyen megoldást találtál rá?
2013. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zagorr válasza:
Nálunk is ugyan ez a probléma. A neten sehol nem találok róla más infót.
2014. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudnátok képet küldeni a billről,az egérről és a vevőről is? Elméletileg mindhármon kell lennie csatlakozó gombnak, és sorban kell megnyomni. Bár kombináció van. Pl labtec szettnél vevő-bill-vevő-egér kombinációban lehet összehangolni. Silverline-nál nem tudom hogy van.
2014. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még én sem találtam meg
2014. márc. 8. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Lefotózod, az alját tetejét a billnek, és a vevőnek, aztán felrakod képfeltöltésre. Minél nagyobb a felbontása a képnek, annál jobb.
2014. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szétszedtem énis az ilyen tipusú bill-t hátha van benne vmi gomb eldugva de sehol semmi mindent nyomtam és semmi. az egerem is elment azt úgy tudtam megcsinálni hogy kikapcsolva megnyomom az össze gombot görgőt is és közbe bekapcsolom és úgy működik. a hazsnálati utasításon nincs semmi de találtam rajta a forgalmaónak email címét (tanácsadás és szervíz )írtam de semmi válasz ... valaki rájött már?
2014. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
előző vagyok. hívtam a számukat nem veszik fel... 1 hetet bírt de közbe 1x le lökték sarka lepattant 1 pici darab garancia lement így rola :S
2014. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális még. De én is vettem egy ugyanilyen szettet, 3 elem járt hozzá, 2 az egérbe, 1 a billentyűzetbe. USB csatlakoztatás után megy varázsütés-szerűen az egész. Szerintem baromi jó vétel volt. :)
2015. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!