Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most vettem eggy Silver line...

Lazar bela kérdése:

Most vettem eggy Silver line WK618+t91 nevű Vezeték nélküli billentyűzetet és egeret és bedugom az usb vevöt a számitogépbe és az egér működik meg a billentyűzet nem, és a bill. enn megnyomok eggy gombot akkkor kigyul a lámpa rajt pedig mi a baja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 22:39
1 2
 11/12 Kilgyo válasza:

A billentyűzeten a lámpa (LED) akkor villog, ha az elem lemerült. Próbáltad már az elemcserét?


Egyébként elég furán viselkedik a billentyűzet néha...

2015. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Régi kérdés, de én most ütköztem ebbe a problémába. Épp most csomagoltam ki a vadiúj Silverline billentyűzet+egér párost. Nem ment. Állítgattam, és akkor sem. Valaki írta itt, hogy hátha lemerült az elem. Kicseréltem amit gyárilag adtak mellé és minden megoldódott. Hihetetlen, hogy amit küldtek két elemet, mindkettő levolt merülve.
2022. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!