Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baj lehet az internettel?

Mi baj lehet az internettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az internetünk Június óta, mondhatni úgy, hogy használhatatlan.. Mindig 11:30-17:00 között, folyamatosan elmegy, van amikor 10 percenként, de van amikor 2Mp-ént is!

A hibaelhárító csak ennyit ír ki: A DNS kiszolgáló nem válaszol

Rá van dugva egy Wifi router is, de nem lehet ez a baja... vezetékeket átnéztem de minden megfelelően van bedugva


Augusztus elején felhítuk az Invitelt, hogy mi lehet a probléma...

Telefonon keresztül kaptunk egy hiba kódot, de erre már nem emlékeszem,a papírt pedig kidobtam..

Azt mondták, hogy látják, hogy sűrűn elmegy a net

mi mondtuk nekik, hogy a modem, annyira forró mint egy frissen lefőzött kávé....


Másnap kiküldtek egy alkalmazottat... Aki kicserélte a modemet, egy jobb minőságű modemre de ez is eflforrósodik, és ugyan úgy elmegy a net :/

Kérlek segítsetek, mi lehet a baj... Előre is Köszi



2013. aug. 24. 12:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az IP címed DDoS (szolgáltatásmegtagadással járó támadás) alatt van. A ún. router logba látszódnak az ilyen támadások. A támadások lényege, hogy a támadó annyi kérést küldjön a megadott IP-re, hogy az túlterhelődjön és elérhetetlenné váljon. Ilyenkor a modemed packet csomagokat kap (kéréseket). És ezekből a kérésekből annyi van, hogy nem bírja feldolgozni a modemed. A jelek hogy ddos támadás ért: router logba látsz támdásra utaló dolgot pl. syn flood, a modem nagyon villog, a modem meleg. Megoldás: dinamikus IP cím kérése, másik internet szolgáltató
2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!