Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a Hestore nevű boltból...

Ha a Hestore nevű boltból rendelek néhány (3-4 féle kb.3-8 darab) kondenzátort akkor mindet egybe rakják, vagy külön külön az azonosakat? Csak mert nem igazán lehet meg különböztetni azokat.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában 5 darabtól már külön rakják, ha valamelyikből nincs 5 db, akkor biztos hogy nem lesz külön zacskóban. De mégis miért nem lehet megkülönböztetni?
2013. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak a tantálra van ráírva az érték.

Sima kerámiánál meg gyártótól függ, hogy milyen színű.

2013. aug. 25. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Rá van írva, tantálra is, elkóra is, sőt még préselt kerámiára is. Csak nem az van ráírva, hogy 100nf, hanem hogy 104.


[link]


Minden gyártó ráírja.

2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell számolni, de én még soha nem láttam, hogy sima kerámia kondira rá lenne írva!

Egy cégnél dolgozok, van ott vagy 20-30 féle kerámia kondi, de egyikre sincs ráírva.


Szóval akkor az a tanácsod, hogy mindegyikből legalább 5 db rendeljek és akkor külön zacskóba teszik?

2013. aug. 25. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, legalább ötöt. De rákérdezhetsz, hogy hány darabtól rakják külön zacskóba. Ellenállást, diódát biztos hogy 5 darabtól, szerintem a kondit is. Simítózáras kis zacskókba teszik, rajta egy matrica minden adattal.


Érdekes amit mondasz a kondikról. Én még csak olyannal találkoztam, amire rá volt írva legalább a háromjegyű kód, legyen az új, vagy bontott. Félreértés ne essék, nem kétkedni akarok, csak tényleg érdekes.

2013. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak mi használunk olyat amire nincs ráírva. Ha majd rendelek néhány dolgot akkor küldök/ teszek fel ide egy képet.
2013. aug. 26. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Okés, ha nem felejtem el, én is összeszedek párféle kondit, és felteszek róluk képet. Hestore-ból rendeltről, helyi boltból vett kondiról és bontottakról is. És teszek fel képet a zacskóról is.
2013. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a bolt a legalja, onnan nem rendelnék semmit a helyedben...
2013. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. nov. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!