Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook air vs macbook pro-mel...

Macbook air vs macbook pro-melyik lenne gyorsabb?

Figyelt kérdés

Kép és videó szerkesztésre melyik lenne gyorsabb? És összehasonlítva mennyire érzik hogy lassabb vagy gyorsabb valamelyik?

Egy macbook air i5 1,6ghz, 4gb ram, 128gb ssd

És egy macbook pro i5 2,3 ghz 4gb ram 320gb hdd

Melyik lenne gyorsabb mert én nem tudom eldönteni? Airnél gyengébb proci de gyors ssd, pronál erősebb proci de hdd. Szerintetek?

Air drágább lenne de jobban tetszik.



2013. aug. 26. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben ugyanabban az árban mint az air,találtam egy pro-t i5,8gb ram,500gb hddvel. Ez jobban megérné igaz?
2013. aug. 26. 09:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Air hardverét nem tudod bővíteni (még memória is az alaplapra van forrasztva), de MacBook Pro-jét szerencsére igen. Egy 128 GB-os SSD-t ~25-30e körül megkapsz, ha kell a kapacitás is, akkor az optikai meghajtó helyére HDD keretet szerelve (további 8-10e) merevlemezt is megtarthatod.

Hogy közvetlenül a kérdésedre is feleljek: képszerkesztés közben MBP lenne a gyorsabb, mindennapi feladatokra viszont az Air, SSD sokat dob a rendszer sebességén.

2013. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 20:22

Az SSD cserélhető az Air-ben. De a pro jobban bővíthető.


Keress SSD-s pro-t.

2013. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm hàt igen ezen gondolkoztam mert tudtam hogy air nem bővíthető. Viszont ha egy találnák egy ilyen i5ös,8gb ramos,hdds pro-t és majd szereltetnék a hdd mellé egy ssd-t (persze csak mikor lesz elèg pénzem egy jóra) az is megoldáslenne. Mert alapból ssd-s pro-t szinte nem is találok,ha pedig mégis akkor egekbe van az ára.
2013. aug. 27. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél HDD-vel, aztán meg majd teszel bele SSD-t. Ha a superdrive nem kell oda beteheted a HDD-t és, akkor mint fusiondrive tudod használni a kettőt.
2013. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!