Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek internetről...

Szerintetek internetről rendelt tablet milyen minőségű lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nézegettem vaterán a tableteket és jelentősen olcsóbban lehet hozzájutni mintha pl boltba mennék be. Sőt valamelyik külföldről jön. Merjek netről rendelni, vagy ne? Tapasztalatok, vélemények?
2013. aug. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Netről merj rendelni, azzal nincs semmi gond.

Az a gond, hogy az olcsó olyan mint a kínai póló. 2 hónap és el is szakadt.

2013. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokfelé olvasgattam véleményeket a tabletekről és oké, hogy az olcsóbbakra írják hogy lassabb egy kicsit, de nekem csak filmnézésre kell, meg néha ha van wifi. meg könyvet olvasni. És arra szerintem tökéletesen megfelel az olcsóbb is, mert nem veszem annyira igénybe :)
2013. aug. 30. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, elég lehet, de ne a vateráról, hacsak nincs bankszámlaszámod ill. nem vagy teljesen analfabéta ahhoz, hogy két perc alatt csinálj egy paypal kártyát. Minek fizetnél két klikkért másnak???

Ezek a "külföldről jövő" tabletek, ezek jellemzően kínai tabletek. A vaterások meghirdetik, te leütöd, kifizeted, ők a pénzedből kifizetik s az árrést elteszik.

Olvasásra egyébként nem túl jó eszköz egy tablet, arra az e-book olvasó való, tableten egy idő után bántja az ember szemét az olvasás.

Többit privátban részletezem (nézzél rá), mert nem akarom, hogy az előítélettől fűtött erre tévedők beleokoskodjanak. Én nem fogok vitázni olyanokkal, akiket egyszer ért egy rossz élmény vagy szimplán csak hisznek a saját igazukban.

Röviden tömören a kérdésedre a válasz az, hogy tapasztalatom szerint (mely nem 1 vásárlásból áll), megéri, merjél rendelni, csak ne a vateráról! :)

2013. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!