Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ráköthetek-e egy szigetüzemi...

Ráköthetek-e egy szigetüzemi inverter kimenetére egy hálózarta visszatápláló invertert?

Figyelt kérdés

Van egy napelem táblám SW300-as színusz kimenetű inverterrel, akkumulátorral, ami szigetüzemben dolgozik, ez 1-200 Wattot tud leadni, illetve van egy 1 KW-os visszatáplálásos rendszerem, ami ugye csak akkor megy, ha van a hálózatba áram.

Arra gondoltam, hogy ha áramszünet esetén az SW300 kimenetére kötném a visszatáplálásos invertert, hogy el tudjon menni a többi nagyobb teljesítményigényű fogyasztó is.

Azt tudom, hogy két szigetüzemű invertert nem lehet összekapcsolni, de ráköthetem-e a visszatáplásost, hogy nagyobb legyen a teljesítményem áramszünet esetén?


Lesz-e valamelyik készüléknek meghibásodása tőle, tönkreteheti-e valamelyik inverter a másikat?


Egyáltalán rá tud-e szinkronizálni a visszatápláló inverter a szigetüzeműre?


Mi van ha nem elég nagy az áramfelvételi igény? Lesz-e baja bármelyik inverternek?


2013. szept. 5. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!