Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen iPadet vegyek egyetemre?

Milyen iPadet vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és szükségem lenne egy kicsi de hordozható valamire, amin tudok internetezni, tanulni, letölthetek rá könyveket stb.

Nem értek ezekhez a kütyükhöz úgyhogy lehet, hogy nem is ipad kéne, hanem valami más :)

Olyan keresek, ami viszonylag egyszerű, jól néz ki (igen, lány vagyok, úgyhogy ez is fontos :P) és nem kerül olyan borzalmasan sokba az egyetemista kasszámnak.

Minden ötletet, javaslatot nagyon szépen köszönök!


2013. szept. 6. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát, lehet iPad helyett egy androidos tablet a nyerő, ha annyira nem akarsz drága gépet :)

No mindegy, ha iPad, akkor iPad mini-ha a kinézet is fontos.:)(persze van benne vas is)

Ha androidos akkor Nexus 7.:)

2013. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mi a különbség a tablet és az ipad között? Külsőre teljesen ugyanolyannak tűnik :/
2013. szept. 6. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyiken van egy alma amibe beleharaptak,a másikon egy zöld robot:)
2013. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tablet az gyűjtőfogalom, az apple tableteket hívjuk ipadnak.


Nem minden tablet ipad, de minden ipad tablet:)

2013. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha ipad minit veszel akkor várd ki az ipad mini 2 az lb 2-3 het vagy ipad 5 az is igy jön majd .Èn iPad 5 re várok. :-)
2013. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhá... most már kezdem érteni... hát, biztos, hogy nem fogom megvenni a legújabbat, ami most kijön, valószínűleg úgy sem használnám ki, csak azért nem fogok többet fizetni, hogy fél évig a legújabb legyen meg, teljesen jó lesz a régebbi, olcsóbban :)
2013. szept. 7. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!