Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meddig jó a világító billentyű...

Meddig jó a világító billentyűzet? Ilyet akarok venni. Nem fog kiégni egy idő múlva? Meddig fogja bírni? A fén csak esténként lenne bekapcsolva

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 6. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Örök élet+1 nap! LED világít. Már nem billentyűzettel fogjuk használni a PC utódokat, amikor tönkre fog menni.
2013. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zeu válasza:
Nekem hamarabb lekopik róla a festék - ergó világ a billentyű csak nem látni mi volt rajta XD -, mint hogy tönkremenne, pedig nem kíméltem :) még csak 1 éves (egyelőre 1 billentyűről kopott el látványosan a festékréteg, de gondolom ez gyártó kérdése is lehet), de kapott már egy bögre teát, és több alkalommal a földre is esett, hála a szokatlanul szörnyű számítógépasztalomnak
2013. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zeu válasza:
Ja és elfelejtettem: a fényt nem igazán tudod csak este bekapcsolni. Gomb van rajta igaz, de úgy van megoldva hogy fekete a billentyűzet, és ahol világítania kell a betűnek ott ki van hagyva a festék, így átvilágít a led. Na most ha nincs led, alig látod a betűket mert fekete az egész :D
2013. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm nektek! nem vagyok jártas ezekben egyáltalán, ezért is féltem, hogy kiég pár hónap múlva. ajándékba lesz amúgy :) megnyugtattatok! :D
2013. szept. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!