Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hülyeség a világító billentyűz...

Hülyeség a világító billentyűzet+egér?

Figyelt kérdés

Kell egy új billentyűzet, meg egér, mert ezek már tök régiek.

Nekem tetszik az olyan billentyűzet, ami világít, meg egér, ami szintén világít.

De hülyeség az egész? Csak sokkal drágább, mint egy alap?



2013. aug. 17. 18:58
 1/6 b95 ***** válasza:
Nem sokkal drágább, és ha sokat gépezel sötétben, akkor egyáltalán nem hülyeség.
2013. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
drágább ez tény, szerintem csak ízlés kérdése a dolog(és persze pénz)
2013. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök ízlésesen tud kinézni egy világító billentyűzet, és este kifejezetten jól jöhet. Mondjuk nem árt ha ez az opció egyszerűen ki-be kapcsolható.
2013. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem sokkal drágább, és ha sokat gépezel sötétben, akkor egyáltalán nem hülyeség."

A gond, hogy érdemi világítós csodát aligha fog kapni egérből(hacsak nem elégszik meg annyival mint egy világító razer logó)

2013. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b95 ***** válasza:

én elsősorban billentyűzetre értettem. :D

(bár tény, hogy ezt nem jeleztem)

egérnél amúgy szerintem felesleges, legalábbis funkcionalitás szempontjából.

2013. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a dizájnokat meg ha sötétben használod és lusta vagy elsétálni a kapcsolóig akkor jól jön, de szerintem totál felesleges, ha kiég benne egy LED akkor már elég bénán fog kinézni és akkor csak a szívás van vele. Szerintem felesleges pénzt kiadni rá.
2013. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!