Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos borotvával tapaszta...

Elektromos borotvával tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elektromos borotvával milyen tapasztalataitok vannak? Úgy értem, hogy például gyorsabb mint sima borotvával, több sebet ejt-e stb?(Férfiaknak)

2013. szept. 9. 18:27
 1/3 Csaba81F válasza:
kényelmesebb, és kevesebb sebet ejtesz vele, mint a pengéssel, viszont ha teljesen puha selymesre akarod borotválni a bőröd, precízitással, akkor a pengés a jó választás - persze az macerásabb
2013. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rezgőkéses borotvám van (Braun 3 series). Szerintem gyorsabban, és ami fontosabb, kíméletesebben lehet borotválkozni vele, és az 1 év használat alatt egyszer sem sikerült megvágnom magam vele (pengéssel kevésbé voltam ilyen szerencsés). Arcom valóban nem lesz annyira sima, mint pengéssel (főleg nyakamon), de nagyon közel van hozzá az eredmény.
2013. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hab nélkül vagy habbal? Csak mert még azt se igazán tudom, hogy elektromosnál mi kell/mi jobb.. :S
2013. szept. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!