Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátorozás után borotvával...

Epilátorozás után borotvával átmenni a testrészen. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt csinálom. Epilátorral sosem lesz teljesen sima.
2012. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nem az biztos:(

És utána ugyanúgy erősödik a szőr akkor ugye?

2012. aug. 8. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit borotvával leszedsz, az természetesen nem gyengül. De gondolom sűrűbben epilálsz, így mindig vannak olyan szőrszálak, amiket tuti biztos kihúzol vele.


Amúgy én kb 4 éve epilálok, és nem gyengültek a szálak, csak ritkábbak lettek, és persze nem nő olyan gyorsan.

2012. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen, sokat kihúzok vele, csak sajnos marad mindig "pár".

én most kezdtem el az epilálást, remélem azért valamennyire ritkulni fog. köszönöm még egyszer a választ!:)

2012. aug. 8. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan sok nem maradhat, hogy borotvával kelljen leszedni. Én csipesszel húzom ki az ott maradó szálakat. Az legalább nem erősíti. Egyébként érdemes gyakran átdörzsölni azokat a felületeket, ahol az epilátort használod, hogy megelőzd a szőr benövéseket.
2012. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát azért marad ott pár, de ahhoz viszont nincs türelmem hogy csipesszel szedegessem ki őket.

amúgy köszönöm a tanácsod, de nekem eddig még nem volt benövésem:)

2012. aug. 8. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább gyantázz, az gyorsabb is és jobban kiszedi.
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szabad kezeddel megfeszíted rendesen a bőrt? Mert ez is oka lehet, hogy sok marad. Én kb. 10 éve használok gépet, de simára tudom vele szedni a bőröm.
2012. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyantát nem szeretem, az utolsó válaszolónak igaza lehet, mert nem igen szoktam megfeszíteni a bőrt.:O Legközelebb úgy csinálom.
2012. aug. 8. 21:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mér nem szereted a gyantát?

Mind kipróbáltam s nekem az jött be, hatásosabb.

2012. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!