Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Monster Beats SOLO HD replika?

Monster Beats SOLO HD replika?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kis millió ilyen kérdés van már mégsem találtam eddig rendes választ :/ Szóval a kérdésem hogy szerintetek megéri egy ilyen replika fejhallgatót venni? gondolok itt az élet tartamra is és még stb. Azt tudom és gondolom egyértelmű és nem azt a hangzást várom vissza mint egy eredetitől de ebből a szempontból milyen? vagy jobban megérné egy euronics-ban vagy akár tescoba kapható 5-6 ezer forintos sony vagy philips vagy tdk fejhallgató? Köszönöm
2013. szept. 10. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki Beats fejest? Főleg Solo Hd-t? A pénzből amiből vennéd, inkább vegyél egy normális eredeti fejhallgatót ami ezerszer jobban néz ki. Amúgy meg akik ismerik a beatseket és meglátnak egy replikával a fejeden, egyből levágják, hogy kamu. Szerintem ciki.
2013. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kifelejtettem, hogy ezerszer jobban is szól. :d
2013. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! igazából a legfőbb ok a pénz 5 ezer körüli összegnél nem nagyon engedhetnék meg többet sajnos :/
2013. szept. 10. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyiért bőven találsz jobbat. A Sony fejesemet 4-ért vettem és imádom
2013. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mi a neve ha szabad tudni ? csak rá néznék gyorsan :D
2013. szept. 10. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A doboza már nincs meg :/ nem tudom megnézni de ilyen [link]
2013. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5000 Ft-ért Maxell Retro DJ a legjobb, bármelyik témában illetékes fórumban utánna olvasol azt fogják elsőként ajánlani.

[link]

6000-7000 Ft között pedig már kapsz egy Superlux HD681B-t is, ami a 20000 Ft-os kategóriáig lesöpri majdnem minden nevesebb gyártó termékét.

[link]

[link]


Ha mindenképp nevesebb gyártótól kívánsz vásárolni, akkor azzal számolnod kell, hogy hangminőség szempontjából labdába sem rúghatnak az imént említett típusok mellett.


Ami esetleg ajánlható nevesebb gyártóktól:


Panasonic RP-HTF295E-K - [link]

(állítólag 2 évvel ezelőtt még dupla ennyi volt az ára, most 5000 Ft-ért beszerezhető)


Sony MDR-V150 - [link]

(szerintem kinézetre minőségibb benyomást kelt, mint az Sony MDR-ZX100)


Sony Mdr-ma100 - [link]

(ha nyitott circumaural-nagy fülű fejhallgatót szeretnél olcsón)


Beyerdynamic DT131 - [link]

(egy szintén nyitott rendszerű, de supraaural fejhallgató, most akciós áron)

2013. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NE VEGYÉL REPLIKÁT!!! Rosszul szól, hamar tönkremegy és szerintem ciki. Ha nincs pénzed az eredetire maradja a jó öreg márkáknál. 5000-ért találsz elég jókat.
2013. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!