Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mely elektronikai cikkek...

Mely elektronikai cikkek adnak ki 1100 Hz és 1188 Hz közt szinuszjel hangot?

Figyelt kérdés

Kint a szabadban távolból halható hang sípolást hallani nagyjából 10 másodperces megszakad majd újra hallható .

Próbáltam egy hanggenerátorral beazonosítani a hangot , amely egy szinusz jel 1100 Hz és 1188 Hz közti hanghoz hasonlított leginkább . Létezik olyan készülék vagy akármi ami képes ilyen hasonló hangfrekvenciát generálni , távolra ? Tud valaki ilyen készülékről ? A 1100 Hz és 1188 Hz Ezt csak a hanggenerátorral kimutatott hasonlító érték . Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra .Előre is köszi .



2013. szept. 11. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy színuszjel volt? Szkópot is bevetetted? :D)))

Egyébként a legegyszerűbb a füledre hagyatkozva menni a hang után és kideríteni, hogy mi okozza.

2013. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen Szkópot is használtam , beazonosítva a hallott frekvenciát vagy minek nevezzem .Amúgy nagyon távolról jött a hang és csukott ablaknál is eléggé zavaró volt ,kint jobban hallható volt de távolról jött . Mondom a Szkóp 1100 Hz és 1188 Hz nagyából ehhez hasonlított .Azért még várok véleményeket .Köszi
2013. szept. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!