Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon törölt ismerős...

Facebookon törölt ismerős láthatja, hogy éppen üzenetet írok neki?

Figyelt kérdés
Facebookon törölt ismerős láthatja, hogy éppen üzenetet írok neki? Az volt a furcsa, hogy elkezdtem írni az üzenetet, aztán inkább wordben fogalmaztam meg az egészet és mire visszamásoltam volna face-re már le lettem tiltva. Ezt most vagy megérezte vagy nem tudom :)

2013. szept. 13. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne látná?

Ugyanúgy látja, mint amikor ismerősként látja, feltéve, hogy ez egy korábban megkezdett beszélgetés folytatása.

2013. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem küldtem el neki, de a chaten is látszik ha gépelsz ezért kérdezem...
2013. szept. 13. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Csetelni nem tudsz vele (jobb alsó rész), de az üzeneteknél (középső rész, ahol a hírfolyam is meg szokott jelenni) ugyanúgy kiírja, hogy xy éppen gépel. Ehhez viszont az kell, hogy az üzenetek legyenek megnyitva a hírfolyam helyén, és pont az övé.
2013. szept. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szuper, köszi...ahhoz már túl sok véletlennek kellett volna találkoznia :)
2013. szept. 14. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!