Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beüzemelni a...

Hogyan lehet beüzemelni a routert?

Figyelt kérdés

Vettem egy TP LINK TL - WR 740 Routert a Média Marktban. Van hozzá leírás is, rajz is, CD is, ami egyértelműnek tűnik, jól leírja a lépéseket. De sokan azt mondják, egyedül ne fogjak hozzá, kérjek segítséget műszaki embertől. Tényleg nem tudja az ember egyszerűen feltelepíteni ezeket a szerkezeteket?

Tudnátok segíteni, hogy ne kelljen keresnem egy informatikust?

Csináltatok már ilyen telepítést? Hogyan kell?


Úgy gondolom, ha összeszereltem rajz alapján egy IKEA bútort, ez is menni fog. Vagy mégsem?


30 N



#router #telepítés #beüzemelés #wifi #TP-Link WR740 #internet jeladó
2013. szept. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Van leírásod, próbáld meg! Mit veszthetsz??

Sose üzemeltem be én se routert, elsőre működésre tudtam bírni, később még tudtam rajta finomítani.

De ne kérdezd hogyan csináltam... Mentem végig a menüpontokon, mondhatnám kitaláltam mit üssek be. Egyszer*egyszer rákerestem a neten, mi is az...

2013. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tehát nem lehet elrontani?


Köszi a tanácsot. én is úgy gondoltam, hogy követem az utasítást aztán csak jó lehet.

2013. szept. 17. 13:48
 3/7 anonim válasza:
Alap számítógépes ismeretekkel menni fog. A biztonsági beállítások miatt javasolhatták az ismerőseid az informatikust, de egy kis internetes kereséssel arra is rá fogsz jönni, írd be, hogy "wifi router biztonság"
2013. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Ha a CD -s változat nem megy, akkor se kell bepánikolni, itt egy részletes magyar leírás a webes beállító felület használatáról: [link]
2013. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán be lehet állítani. Arra figyelj, hogy WPA2-PSK védelem legyen a WiFi-n, ne WEP, és tiltsd le QSS-t (vagy WPS-t).
2013. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. Elrontani nem lehet.

Van rajta egy reset lyuk, ha azt megnyomod 10 másodpercre, visszaáll arra az alapbeállításra, amivel elhoztad a boltból.

Úgyhogy hajrá....

2013. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Még nem üzemeltem be, de akkor nem kell félnem. :) Ment a zöld kéz.
2013. szept. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!