Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Azért hogy élvezhessem a...

Fociguru kérdése:

Azért hogy élvezhessem a netet tv-n keresztül is, vásároltam egy TP-LINK WR841N-es routert amit a fiam szobájában akartam beüzemelni. Mindent a leírás alapján csináltam de sem a számítógépen sem pedig a tv-n nem működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vezetékes Diginet-em van, lehet probléma? Nincs külön modem. Amikor a vezetékeket összedugom a routerrel ahogy le van írva sem a gépen sem a tv-n nem működik. Mi lehet a probléma?
2012. dec. 9. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiad gépének MAC címét le kell klónozni a routerrel. Az valszeg megoldja.
2012. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Megvallom őszintén én egy tecnnikai analfabéta vagyok, nem tudom hogyan kell a gép MAC címét klónozni a routerrel. Ha segítenél megköszönöm.Ha nem akkor is köszi az előző választ.
2012. dec. 9. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Gépen: parancssort megnyit, beír: "ipfoncfig /all" ki kell választani a vezetékes kapcsolatot és annak fizikai címét. Valami ilyesmi: xx-xx-xx-xx-xx-xx

A routerben meg kell keresni MAC clone funkciót és oda be kell írni és menteni.

2012. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!