Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megrepedezett tablet képernyő...

Wowxoki kérdése:

Megrepedezett tablet képernyő esetében mi a teendő?

Figyelt kérdés

Adott egy samsung ce0168 tablet amely le lett lökve, és elég csúnyán berepedezett a képernyője.

Az érdekessége az hogy minden működik rajta, tehát érzékeli rendesen az érintést is, valamint látszik minden rajta ahogy kell.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy mit csináljak vele? (garancia már nincs rajta)Ki lehet cseréltetni a képernyőt vagy eladni ebben az állapotban stb... Mekkora költséggel járna....


2013. szept. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Képernyő csere:10-15e forint.
2013. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát tulajdonképpen a kijelző nem sérült, az érintő plexi vagy üveg az pedig ugyan törött, de működőképes, igen ez előfordul. :D

Egy ilyet találtam neked, próbálj velük egyezkedni: [link]

No meg mérlegeld, hogy érdemes-e megcsináltatni, ez nyilván az ártól függ, amit mondanak majd.

Eladni meg biztos, hogy ellehet, mindent ellehet adni!

2013. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen én is érdekesnek találtam hogy semmi baja, pedig nem néz ki valami fényesen a boritás, de akkor ugy látszik a legfelső védőburka sérült meg. Eladni el lehet, na de hol és kinek na ez egy jó kérdés....

2013. szept. 20. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Vatera, apród.

Egyébként a használatát nem javaslom, mert most így eléggé védtelen a kijelző, ha nem röhejes összeget akarsz kapni érte, akkor jobban teszed, ha félrerakod, s nem használod.

2013. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is használom csak leellenőriztem. Köszi a választ....
2013. szept. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!