Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltörött a tabletem képernyőre...

Eltörött a tabletem képernyőre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettük, szóval még van rá garancia meg minden egyéb szösz érvényes rá, amit adtak, de nem tudom, hogy ez egy ilyen fizikai sérülésnél is érvényes-e. Koobe S7 easy tablet a neve. És még annyi, hogy az USB kábel viszont gyárilag hibás, szóval esetleg azzal bepróbálkozhatnék még, vagy akkor csak az USB-t cserélik ki? Mit tegyek, eléggé el vagyok keseredve :(

2013. jún. 27. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel így jártál. Ha lerakod az asztalra a tabletet magától nem fog betörni. Szóval nem garanciális ok. Nem fogják semmiképp cserélni. Biztos van 10-20 000 egy új képernyő. Ha csak az üveg tört be de kép van akkor még szerencséd van. De ha kép nincs akkor az szar ügy. Az usb-t valószínű cserélik de az kb 500ft os tétel.
2013. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél újat. Ezt már nem érdemes megcsináltatni. Legközelebb kicsit minöségibbre ruházz be.
2013. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizikai sérülésnél elméletileg nincs garancia. nekünk se vették vissza a t-be a telót, de bepróbálkozhatsz.
2013. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Azért elmegyek, és "próba szerencse" alapon adok egy esélyt a dolognak, de ha ilyen több tízezreket kell érte fizetnem, akkor inkább hagyom és majd idővel veszek egy újat.
2013. jún. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!