Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lesz ha véletlen leöntöttem...

Mi lesz ha véletlen leöntöttem a távirányítót kávéval?

Figyelt kérdés
Véletlen pont a távirányítóra dõlt egy nagybögre meleg tejeskávé. Csöpögött belõlle a kávé ezért kivettem az elemeket nehogy valami baj legyen.. ha így hagxom akkor kiszárad?? (mellékesen mikor még benne volt az elem 1x kiprobáltam és kicsit nem azt csinálta amit akartam, össze-vissza váltogatott)

2013. szept. 25. 07:46
 1/8 anonim válasza:
Max elromlik .Ha folyadék kerül az eloktronikus dolgokra akkor azt már nem nagyon lehet megjavítani.Dehát ki tudja.
2013. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alaposan ki kell tisztítani. Alkohol a legjobb. És szakember, különben dobhatod a kukába.

Veszel tiszta alkoholt a patikában és egy új fogkefét. Puha fajtát - ha lehet. Ezzel alaposan átmosod és hagyod kiszáradni 1-2 napot. A házat szappanos, langyos vízzel letisztíthatod és uúgy kiszárítod. Legközelebb jobban vigyázol rá. Ha mindent jól csináltál, akár működhet is. :)

2013. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, szétszeded, alkohollal átmosod és remélhetőleg jó lesz :)
2013. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy látszik magától kiszáradt, csak néha csinál mást mint amit kéne :P de utólag is ki lehet alkohollal tisztítani??
2013. szept. 26. 07:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kéne tisztítani, mert különben szép lassan megeheti a kontaktusokat.
2013. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltétlen takarítsd ki, mert nagyon hamar megeszi a penész! Most még nem későőőő.
2013. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom kitisztítani, de 1. is hogy szedjem szét? Ez egy T-Home-os távirányító (a box-hoz) és max vmivel szét lehetne feszíteni (de akk nem lesz csunya a külseje?),

2. ahogy a #2 írta fogkefével+alkohollal mossam át??

2013. szept. 27. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az elemtartóban van csavar, azt tekerd ki, utána pedig vegyél elő egy nem használt plasztik kártyát (régi bankkártya, diák, személyi, tescós, pennys, metrós stb.) És ezt dugd be a távirányító két fele közé. Ezzel feszegetve sérülésmentesen szét lehet pattintani.


Utána fogkefével és alkohollal mosd át. De ne pálinkával, vagy vodkával :) A patikában kapsz alkoholt.

2013. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!