Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 hónapja vettem egy dps...

1 hónapja vettem egy dps dream 7 tabletot. A beállításoknál véletlen rányomtam a másodlagos képernyőre és sehogy nem tudom visszahozni. Csak fekete képernyö világít. Még "reset" gombbal se jött vissza. Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellene egy factory reset, mivel ebből másképp nem vergődsz ki, de ezzel sajnos ugrik minden adat, amit eddig tároltál a készüléken.

Kapcsold ki a tabletet, majd nyomd le a bekapcsoló gombot és a hangerő le gombot egyidejűleg, s tartsd nyomva, míg be nem kapcsol a készülék. Ekkor elengedheted. (Fontos, hogy néha a két gomb fel van cserélve, szóval ha a hangerő le gombbal nem megy, akkor próbálkozz a hangerő fel gombbal is!)

Egy kis idő múlva betölt a Recovery menu, itt az érintés nem működik, a menüben a hangerő gombokkal tudsz navigálni. Menj a Factory reset menüpontra, majd nyomd le röviden a bekapcsoló gombot, ekkor még kér egy visszaigazolást (Biztos? Igen!). A gyári beállítások lesznek visszaállítva, a tablet kikapcsol magától, bekapcsolni lehet, hogy neked kell majd.

2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Segítséget kérnék.


Szüleim használták a Dps 7 tabletet. A gépet megfertőzte valami, szexes hirdetések, képek jöttek be.


Megcsináltam a factory resetet, de nem sikerült előre jutni.


Van egy program "Adultvideos" ezt nem lehet letörölni, hiába formatálás, hiába állítom vissza a gyári beállításokat.


Mit tehetnék?

2016. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 robbyt válasza:
A vírus esetén a megoldás az android rendszer újratelepítése. A hard reset (gyári visszaállítás) sajnos nem segít mivel a vírus a rendszerfájlok közé beírja magát valamelyik alkalmazással. Ez az alkalmazás általában rendben működik, így nehezen szűrhető ki. De ha sikerül is kiszűrni csak root joggal lehetne törölni.
2016. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálam os ugyan ez van és semmi sem használ még a root sem :/
2016. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!