Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy csodálatos fekete...

Kaptam egy csodálatos fekete trikót, de csak fehér melltartóm van. Nagy gáz, ha véletlen kivillan a fehér pánt?

Figyelt kérdés
Szerezzek be egy feketét?
2013. szept. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a pánt akkor annyira nem. De szerintem vegyél átlátszó pántot. Egy kínaiba akár 150ftért tudsz venni 2 párt is:)
2013. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem túl elegáns, bár manapság mindenféle szín kilóg, de ez nem azt jelenti, hogy jól mutat...

még a fehér elmenne, csak ha nem hófehér, hanem meg van szürkülve, akkor duplagáz

2013. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább hordd alá a fehér melltartót, mint a szilikont. na, az űbergáz
2013. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a kivillant úgy értem, hogy ráigazgatom a trikó pántját a melltartóéra és lehet, hogy napközben véletlen kilátszik, amíg észre nem veszem és meg nem igazítom

(a baj az, hogy a trikópántok kb a vállamnál mennke, a melltartóé, meg a vállam és a nyakam közt félúton)

2013. szept. 3. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
nem gáz. a szilikonpánt sokkal nagyobb gáz lenne!!
2013. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp szerezz be egy feketét, a fehér melltartó -nemcsak a pántja- "virít" a fekete felsők alatt.
2013. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz!


Kínaikban olcsón találsz esetleg melltartót. De a H&M-ben is jó áron vannak.

2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyél feketét vagy pánt nélkülit. Én a pánt nélküli melltartómat kínaiban vettem asszem 800 ft-ért és tök kényelmes:D
2013. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak szilkonpántot ne!

Amúgy vegyél már egy fekete melltartót, sokkal praltikusabb, sok cuccal megy, nem gáz, ha kilátszik kicsit, nem koszolódik olyan hamar(Én a fehéret csak egyszer tudom felvenni, aztán már látszik rajta, hogy nem olya tiszta. Feketét simán felveszem 4-5ször is, ha nincs nagyon meleg és enm izzadok bele)

2013. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emberek! Tényleg csak kíváncsiságból, mi a baj a szilikon pánttal?
2013. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!