Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy ellenőrizhetem le hogy...

Hogy ellenőrizhetem le hogy egy külföldi rendelős oldal megbízható-e?! Milyen oldalak vannak ahol visszajelzéseket lehet olvasni?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldalról van szó?
2013. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
yoybuy, aliexpress, taobao, stb.. de régen volt egy olyan nagyon jó amiről mamár tudom hogy kamu volt.. momobrand!
2013. okt. 13. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek mind felejtősek, valami noname áruházak nem megbízhatóak, amúgy miért nem jó az e-bay?
2013. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem már van tapasztalatom mindegyikkel. kezdem a yoybuy-al: ez igazából a taobaora épül, kinézel valamit taobaon, itt bemásolod a linket és lefordítja neked angolra, és ezen keresztül megtudod rendelni, nekem egyelőre teljesen megbízható. viszont mivel a taobaora épül vannak bizonyos szolgáltatási díjak(a taobaos oldalról ők megrendelik neked, és még ha vmi nem biztos meg is kérdezik h biztos h ez az a szín kell, és külön képet is csatolnak, nagyon jó), de az nem sok. pár dollár.:) egy dologgal vigyázz, ha feltöltesz x összeget, azt már muszáj elköltened, tehát nem tudod visszaküldeni magadnak. (nekem például múltkor rendelni akartam 1l-es olajat ami itthon méreg drága kis kiszerelésben, előre kifizettem, és utána mondták h nem szállíthatják ide, így ahogy írták, azonnal vissza is térítették az árát), nincs licitálás

taobao: ha nem tudsz kínaiul elég macerás, ezért használom helyette a yoybuyt(ők tudnak kínaiul)

aliexpress: hasonló mint az ebay, szintén megbízható, csak itt viszonteladóként is vásárolhatsz, sőt az apróbb dolgok általában így vannak. itt sincs ilyen h licitálás. bankkártyád számával tudsz itt fizetni, szerintem az ilyen rendelési dolgok jobban vannak megcsinálva mint ebay-en. ha megrendelted és fizetted, kapsz egy ilyen fülecskét minden rendeléshez, ahol az eladó ha feladta be kell írnia a csomagnak a számát kötelezően, és neked is jelentened kell ha megérkezett, általában amit kiszoktak írni h 1-2 hónap mire megjön a termék, attól jóval kevesebb idő alatt megszokott érkezni. MAX 1 hónap, általában 14-15 nap.

bármi kérdésed van írj nyugodtan, van már tapasztalatom.:)

2014. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!