Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen megbízható, olcsó,...

Milyen megbízható, olcsó, lehetőleg magyar nyelvű (de lehet angol is), külföldi tárhelyet + domain létezik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, és mindig elérhető az oldal, de vszeg nem napi 1millió látogatóra van a sávszél.

[link]


Éves domain fenntartás (hu), és tárhely kb. máshol is hasonló árban van, csak esetleg a szolgáltatás lehet eltérő (pl. mélfiók).

2013. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Saját domainnév alatt elérhető weboldal (.hu, .com, stb)

200MByte reklámmentes tárhely!

DNS szolgáltatás az ingyenes tárhelyhez

5db, egyenként 100 Megabyte méretű postafiók, saját domainnév végződéssel

Mindössze 5988.- Ft + ÁFA


5988 + áfa 200mb-ért + egy domainért..?! Ez rettenetesen drága, fele ennyiért lehet kapni, ennél többet is.

2013. júl. 27. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

www.webonic.hu

Te szabhatod meg, hogy milyen legyen a tárhely, beállíthatod, mire van szükséged. Így sokat le tudsz faragni az árból.

2013. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megnézném őket is: [link]


A külföldi tárhellyel akkor lehet gond, ha nagyobb forgalmú hazai oldalt akarsz üzemeltetni rajta, mert akkor elképzelhető, hogy lassú lesz.

2013. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem hozza be ezt a weboldalt :/
2013. júl. 30. 13:33
 6/6 anonim válasza:

Igen, persze! :)

Keress gyűjtőoldalon, pl tárhely összehasonlítóban!

Érdemes csomagban venni a domaint és a tárhelyet, mert úgy a legtöbb helyen olcsóbb!

2013. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!