Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MEIK A LEGNAGYOBB SAMSUNG...

MEIK A LEGNAGYOBB SAMSUNG TABLETT?

Figyelt kérdés

Kèrlek irjátok sorrendbe a legnagyobb (kijelző nagyság) szerint ès hogy menyibe kerül ujban ès hasznàltan(ha valakinek van NAGY fehèr eladó az irjon)

Valahogy így

Neve a tabnak mèrete(x*x cm) használtan újan


Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 11. 19:03
 1/5 acelsziv ***** válasza:

samsung.com

De a helyesírásodon nem fog segíteni a nagyobb kijrlző

2013. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem ott is de nincs ilyen lista és olyantól kérdem aki mondjuk ott dolgozik vagy ért hozzá! És a helyesírásomhoz semmi közöd egyrészt másrészt meg ne térj el a tárgytól ha tudod írd le ha nem ne írj sértő dolgokat mert nem vagyok rá kíváncsi!
2013. okt. 13. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyesírásod tényleg nem valami jó. Amúgy, ezek a legnagyobbak: Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 3 10.1. Vannak még ekkorák, de ezek a legjobbak. Én személy szerint nem vennék Samsung tabot, mert gagyik. Ja, és ajánlom figyelmedbe az arukereso.hu-t, azon még az ilyen hülyék is tudnak tájékozódni mint te. És hogy lenne más a mérete használtan, mint újonnan? XD
2013. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mielőtt kioktatsz valakit azelőtt inkább néz utána hogy biztos úgy van-e ahogy mondod ;)! (csak az ilyenek kedvért egy új és egy használt között nagy a különbség és a Samsung a legmegbízhatóbb és legjobb márka! Am csak annyit tanácsolok mielőtt kioktatsz valakit előbb nézz utána!)
2014. jan. 17. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nézzek utána? A mérete nem más, ha új vagy használt. Ha másra gondoltál fogalmazz rendesen. Most a CES-en bemutattak 2 12.2 colosat. Lehet, hogy a Samsung a legnagyobb márka, de nem a legjobb. Az Apple sokkal jobban optimalizált.
2014. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!