Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót vegyek?...

Milyen fejhallgatót vegyek? (lent a szempontok)

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a lényeg, hogy legyen olcsó (pár ezer forint), mert igazából nekem azért kéne, mert zenehallgatásnál nekem kényelmesebb a fejhallgató a fülhallgatónál. sony mdr zx100?

2013. okt. 13. 08:24
 1/4 anonim válasza:
szerintem sonyt ne vegyél, nekem már kettő volt és enyhén elég szólva ez a kategória eléggé gagyi, hamar tönkremennek, de véleményem szerint a sennheiser ebben a kategóriában is eléggé ütöseket produkál
2013. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2013. okt. 13. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Maxell Retro DJ - [link]

10000 Ft alatt ez a legjobb vétel utcai fejhallgatónak!


Ha pedig nagyobb kagylójú (valódi circumaural kialakítású) fejhallgatót szeretnél, akkor a Superlux gyártó ár/érték arányban verhetetlen termékpalettáján érdemes vizsgálódni:

[link]


Sennheisert ennyi pénzért semmiképp se vegyél, mert rablás!!! Az alsó árkategóriában náluk szinte csak a márkát fizeted meg. 10000 Ft alatt labdába sem rúghatnak a Retro DJ-vel szemben, a komolyabb Superlux modellek pedig még az alsó-középkategóriás(20000-30000 Ft közötti) Sennheiserekkel is felveszik a versenyt.

2013. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igaz nem pár ezer ft de én denon 310eset vettem 16ért és nagyon jól szól és nekem az is fontos volt hogy a szemüvggel kompatibilis legyen és nem nyomja a fejem a basszus jól adja

de ijesmikben a pioneer se rossz

2013. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!