Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fajta telefon/tablet a...

Milyen fajta telefon/tablet a jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Sok mindet hallottam mindenféle márkákról de nem tudom eldönteni h milyen legyen.Nem vagyok nagyon jártas a tableteknél.

Pls segítsetek!!!!



2013. okt. 19. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél már egyet oszt csá
2013. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha így álltam volna hozzá nem teszem fel a kérdést!!!!
2013. okt. 19. 11:55
 3/5 A kérdező kommentje:

ezek szerintetek milyenek?

www.edigital.hu/WiFi_tablet/Alcor_Zest_Q933R_16GB_tablet_(Android)-p363641.html?bid=&partner=10007


www.olcsobbat.hu/termek/alcor_zest_q813i_16gb-5226a6b88e16d50a1b002be4/


www.olcsobbat.hu/termek/sony_xperia_t_lt30p-503f2cc8c1a99fd56c000037/

2013. okt. 19. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Xperia T-t nem venném meg. Azt viszont elkéne döntened, hogy telefon vagy tablet, mert nem ugyanaz a kettő. Telefont elsősorban telefonálásra veszi az ember, s mivel okostelefon az a hozadéka, hogy számos más dologra is lehet használni. A tabletet meg elsősorban netre, játékra, stb. veszi az ember, de nem telefonálásra.

Alcor közül a Q813i inkább ajánlott, a Q933R-ben is ugyanaz a hardver van, mint a Q813i-ben, a különbség annyi, hogy a Q933R-nek sokkal nagyobb a felbontása, s a mali400mp4 GPU ezt a felbontást már nem tudja kiszolgálni (a fullHD-t még éppen kitudja, de efelett nem). OK, próbálkoznak vele, van olyan gyártó, aki egész jól megoldja ezt egy saját UI-val, de jellemzően nem sikerül, s emiatt lassulások tapasztalhatók. Épp ezért ajánlom a 7.9 colost, azon a felbontás csak 1024×768, ami éppen elegendő ekkora kijelzőre, tehát nem mondható kiemelkedően jónak, de rossztól is messze van. Egy biztos, hogy azon nem lesznek nagyobb lassulások, max. annyi, amennyit az android mint op.rendszer hoz magával (ugyebár nem tökéletes még mindig s valszeg nem is lesz az sosem).

Önmagában az RK3188 nem mondható rossz hardvernek, ezért az árért meg pláne nem, a tablet méreteiben megegyezik az ipad mini-vel, így a hozzátartozó kiegészítők (pl. billentyűzet, tok stb.) jó eséllyel kompatibilisek lesznek vele, én a kínai változatát ismerem, mondhatjuk úgy is, hogy az eredetit, mivel ez csak egy brandelt cucc, azzal semmi probléma nincs, egy összeszedett, gördülékenyen működő tablet.

2013. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!

Már eldöntöttem h előszőr tabletet fogok venni és utána egy új telot. :)))))

2013. okt. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!