Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra akadnak...

Egyik napról a másikra akadnak a játékok és akad maga a windows is, akkor tönkre ment valami, vagy vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap még tök jól működött az egész gép, ma meg akad a GTA 4, ami eddig nem akadt. Legalább is nem ilyen sűrűn, és máshogyan. Maga a windwos is, ahogyan a tálcán csinálom a dolgomat, akad. Újra indítottam a gépet, ez akkor megszűnt, és utána néztem meg a GTA4el, hogy ott mit csinál. Viszont a Call of Duty MW3 ment simán, mint máskor. Még az FPS sem droppolt. Vírus lehet, vagy valami tönkre mehetett? És ha valami tönkre ment, és a COD ment rendesen, a GTA meg nem, akkor RAM? Ha ne adj isten tönkre ment valami a gépemben, és mondjuk az a proci vagy videókártya, akkor be sem indulna a gép, vagy így le is fagyna nem csak akadna igaz? Én valami ilyesmit hallottam máshol, hogy a proci vagy a videókártya nélkül be sem kapcsol a gép... Esetleg ha a töredezettség mentesítések történések a száma megnövekedne a gépemen, akkor nem lenne ez? Eredeti AVASTom van, ha vírus lenne... Intel Core i5 650 3.20GHz, 8GB DDR3-1333 RAM, Nvidia GeForce GTX 550 Ti videókártya.

2013. okt. 24. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Gyors megnéztem a feladat kezelőben a dolgokat, hátha találok valamit, és a processzor használatnál ahol egy grafikonon mutatja, kb a feléig mindig piros. Tehát van a zöld csík, és amilyen magasan van, annak a felénél van egy hasonló piros is. Ez normális?
2013. okt. 24. 17:22
 2/2 A kérdező kommentje:
Végig futtattam egy teljes avast vírusellenőrzést, aztán egy töredezettség mentesítést, és már megy a GTA rendesen...
2013. okt. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!