Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol be a számítógépem...

Miért laggol be a számítógépem kb fél percenként 5-10mpre?

Figyelt kérdés

Ezt leginkább játékoknál lehet észrevenni, mivel netezés közbe nem feltűnő. Úgy veszem ki, valami a gépemmel van, mivel az empire earthtól kezdve a prototype 2 is folyton belaggol. Elég idegesítő.Most éppen a legnagyobb beakadások a dead rising 2ben vannak. Egyre többet frissítem a drivereimet. Windows xp sp 3 van fenn. A gépem adatai: Intel Core Duo 3Ghz

1gb Nvidia Geforce 8600

2gb ddr2 ram



2012. aug. 1. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám. VAgyis volt. Próbáld meg újrarakni a gépet. Ha ez sem segít szerintem a RAM-mal lesz valami gond. (szerintem) bár kitudja.
2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na , akinek van ilyen problémája , annak segítek. Nekem bejött. Újra kell pasztázni a gépet. Kb akik nem értenek hozzá is megtudják csinálni. A processzor hűtőt le kell szedni, az alatta lévő előző pasztát letörölni, és felkenni egy újat(számítógépes boltokban lehet kapni ilyen pasztát). Processzor hűtő visszarak, és minden jó(Nálam legalábbis bevált, és veszteni nem lehet sokat (1-2e Ft))
2012. aug. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!