Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire kell odafigyelni videokam...

Mire kell odafigyelni videokamera vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Videokamerát szeretnénk vásárolni, de mivel eddig sosem volt, így azt sem tudom melyiket lenne érdemes megvenni. Mire figyeljek oda? Ajánlanátok típusokat?

Előre is köszönöm!


2009. nov. 13. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénz kérdése.

50.000 Ft-ig mini DV-s (kazettás) kamerát kapsz. Az felett már memóriakártyás, 80-100.000 körül pedig már merevlemezest. Ezek minősége ebben a sorrendben javul természetesen. Ezt el kell dönteni.

A másik, amit minden kategóriában figyelj, a CCD felbontása, valamint az optika fényereje! Az első határozza meg a kép minőségét, a második pedig azt, hogy mennyire tudod használni rossz fényviszonyok között. A fényerősség jelzésénél minél kisebb a szám, annál nagyobb a fényerősség. 1.8-2.8 már tök jó.

2009. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Inkább akkor a kicsit drágább kategória. Márkát, típust is tudnál írni?

Köszönöm!

2009. nov. 13. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem a felsőbb kategóriás ismert márkák közül bármelyik jó lehet.

Sony, Samsung... ezek ott vannak nagyon.


Típust nem írnék, mert ennyire részleteiben nem ismerem őket.

2009. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JVC MG435 nekem ilyen van,és nagyon profi!!Kiváló hang és kép,nagy hagerőnél is torzitásmentes a felvétel csak ajánlani tudom,tavaly vettem 99000 ft-ért a Saturnban!
2009. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!