Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem látja egy számítógép...

Miért nem látja egy számítógép sem a telefonomat USB kapcsolaton keresztül?

Figyelt kérdés
Amióta a telefonomat egy ismerősöm számítógépére USB-n keresztül csatlakoztattam, azóta semmilyen más gép nem látja. A telefon nem hozza elő a lehetőséget sem, h adattárolóként akarom-e használni stb... mikor USB-n keresztül rádugom egy gépre. Tehát mintha nem is csatlakoztattam volna. Nem történik semmi. Amelyik géphez próbáltam így csatlakoztatni, nem vesz észre most már semmilyen más USB eszközt sem.

2013. okt. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ment tönkre az usb kábeled?
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
újraindítottad már azóta?
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam más kábellel is, és persze, volt újraindítva, hiszen már jó ideje próbálom megcsinálni. Gyári visszaállítást is csináltam azóta a telefonon.
2013. okt. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!