Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem a TP-LINK...

Hogyan telepítsem a TP-LINK márkájú routerem, ha nincs számítógép, csak egy laptop?

Figyelt kérdés
A 98%-a megvan, de a teleptés végén mindig megakad és nem fejezi be a konfigurálást

2013. okt. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a számitógép hibádzik,hanem a hozzáértés.
2013. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi a laptop, ha nem számítógép, vajaskenyér? Tökéletes az is a konfiguráláshoz. Külön szoftver sem kell hozzá (én sosem használtam router konfigurálásához telepítő CD-t), csak beírod a böngészőbe, hogy 192.168.0.1 (vagy tplinklogin.net), admin/admin az alapértelmezett felhasználói név és jelszó (de a router alján rajta van a címkén), aztán hajrá.
2013. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek is kell a telepítő?
2013. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit telepíteni, a routert böngészőből kell beállítani. Inkább keress egy hozzá értőt, mert lesznek még dolgok (titkosítás, DHCP, WAN), amit el lehet rontani, pedig nem kéne. Nem nagy ördöngösség, neked is menni fog, ha valaki már megmutatta, de ennyi háttérismerettel nem feltétlenül érdemes fejest ugrani.
2013. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!