Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri vadiúj Apple Macbook...

JDMDrifter98 kérdése:

Megéri vadiúj Apple Macbook Pro-t?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom azt tervezi hogy új Retinás 13 Inc. Macbook Pro-t venne. Csak ezzel az a baj hogy nem tudja hogy megéri e Amerikából hozni. Mert ott kb 100 Ezer forinttal olcsóbb és mivel az egyik barátja kint lakik Amerikában ezért arra gondolt hogy ha a barátja lehozza neki.Olyat is hallott hogy Angol billentyűzetet nem lehet kicserélni Magyar billentyűzetre. Igaz e és megéri.
2013. okt. 30. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem írtam oda hogy venni tehát Megéri vadiúj Apple Macbook Pro-t venni.
2013. okt. 30. 11:32
 2/3 anonim válasza:
Én ilyen gépet vettem most, de magyar billentyűzettel. Elég sok beadandót írok rajta és engem így nagyon zavarna. Át lehet állítani az amcsi billentyűzetet magyarra, de arra fel kell készülni, hogy lesz egy betű ami hiányzik. (Talán az "í".) A magyar billentyűzet 79 billntyűből áll, az USA pedig 78-ból. Ajánlom a németországi beszerzést, ott is viszonylag olcsón meg lehet venni és megvan a 79 karakter. Egyébként nagyon jó gép, bátran ajánlom.
2013. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök a szerzeményednek és megéri + 200ft rakolteni ha a legjobb 13inch Macbook Retinat venné mert igazából hezitál most a kettő között egy kicsit.
2013. nov. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!