Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad Air vagy Sony Vaio laptop?

Ipad Air vagy Sony Vaio laptop?

Figyelt kérdés

Számítógépünk családi közösben van. Azért vacillálok a laptop és Ipad között,mert az utóbbi könnyebben hordozható,lehet vele fényképeket készíteni és játékokat letölteni rá.Nagyon nehezen megy a döntés. Te melyiket választanád/ajánlanád és miért?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 31. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam pár hónapja, és egy 32 gigás ipad 4-et vettem. Nem bántam meg.
2013. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azt megkérdezhetném,hogy hol vetted? És mennyi idő garancia volt rá?
2013. okt. 31. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy gsm bótba vettem 140000-ért 1 év hw+ 1 év sw garanciával.
2013. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 17:59

És van rá gyári garancia? Mert az ilyen boltokban előszerettel adnak el nem gyári garis cuccokat.

2013. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy gyári-e, nem vittem még vissza az ipadomat mert semmi baja nincs.
2013. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan hogy fűnyíró vagy bicikli,nem ugyan arra való a 2

Ha csak netezgetni akarsz,olvasni,facebookozni akkor egyértelműen ipad

Ha komolyabb játékok,jóval szélesebb felhasználhatóság,munkaeszköz kell akkor laptop

2013. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
laptopot vegyél ,de egy rendeset ne Vaiot, azt csak a huszonéves lánykák veszik, akiknek csak a kinézet számít de a minőség nem
2013. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10-31 18:17

Ezt ott nem is mondják meg neked. Ezt az applenél lehet ellenőrizni. Ha gond van és nem gyári garis, akkor kb felejtsd el, hogy cseréljék, mert ugye az apple cseréli ha hibás és nem javítgatja.

2013. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!