Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az LG 22EA53VQ-P tipusú...

Az LG 22EA53VQ-P tipusú monitorra ré lehet dugni a hangfalamat?

Figyelt kérdés
A PS3-ról HDMI-n megy a jel a monitornak. (majd, mert még nincs meg a monitor)A monitoron van egy Jack dugó azthiszem az, (szabványnak megfelelő fülhalgatócsatlakozó) azzal működne a hang a hangfalamon? :/
2013. nov. 3. 17:12
 1/3 anonim válasza:

nekem az asztali pc-m dvi kábelen kersztül csatlakozik a monitorhoz és csak simán rádugtam a fejhallgatót, majd utána a 2.1-es hangszórót, de se semmi nem történik.

A képernyőmenüben az audio résznél az írja ki, hogy:

"cannot be used, available in hdmi signal only"


Gondolom ez azt jelenti, hogy hdmi kábelen keresztül tudja az audio jelet fogni a monitor. De ezt még nem próbáltam, mert nincs olyan eszközöm, ami hdmi-n keresztül csatlakozik a monitorhoz.

PS3-ason nincsen audio csatlakozó?

2013. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is ilyen monitort vettem, én hdmi-vel kötöttem össze PC-n, de így sincs hang... :S
2014. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem működik, csak hamgkártyáról vidikártyára kellett váltani
2014. okt. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!